DLACZEGO WŁAŚNIE ZIOŁA Z PERU?

 


Andy i Puszcza Amazońska to „płuca” i „apteka” świata o niespotykanym bogactwie roślin leczniczych. Rosną na terenach dziewiczych, nie tylko nieskażonych chemią i pestycydami, ale obfitujących w cenne minerały, które kumulują się w roślinach. Ta gigantyczna naturalna „fabryka” pierwiastków życia (mikro- i makroelementów), dostarcza nam nie tylko wyjątkowych, rzadkich związków niezbędnych dla naszego organizmu, ale wszelkich witamin, aminokwasów i najsilniejszych antyoksydantów. Tego wszystkiego, czego niestety brak w naszej skażonej i wyjałowionej ziemi i żywności, a w konsekwencji – w naszych organizmach.

 Nie tylko nasze wieloletnie obserwacje oraz relacje uzyskane od ludzi chorych i ich bliskich, ale też publikacje i rezultaty różnych ośrodków medycznych na świecie potwierdziły, że zioła są silnym wsparciem i wzmocnieniem klasycznej metody leczenia, w tym także nowotworów.
Na ogół doskonale tolerowane przez organizm zioła znacznie łagodzą skutki uboczne leków syntetycznych. Wspieranie nimi wszelkich terapii znacząco odtruwa organizm, oczyszcza go z toksyn i wolnych rodników, wzmacnia psychikę chorego i jego system immunologiczny. To szczególnie cenne i odczuwalne właśnie w onkologii. Oczyszczony bowiem, dożywiony i wzmocniony organizm nieporównanie lepiej znosi „chemię” i radioterapię, a to wyraźnie skraca i przyspiesza cały proces leczenia i zwiększa jego skuteczność.

 

 

W JAKI SPOSÓB TE ZNANE I DOCENIANE OD STULECI „SKARBY INKÓW” DZIAŁAJĄ NA NASZ ORGANIZM?

      Otóż, dzięki szerokiemu wachlarzowi dobroczynnych właściwości roślin jest to oddziaływanie całościowe, a nie jedynie „wybiórcze”. Dzięki temu zioło, stosowane na konkretny niedomagający organ, nie tylko przynosi mu oczekiwaną ulgę. Zależnie od zakresu właściwości, wpływa też korzystnie na inne, również je przy okazji „naprawiając”. Czasem rozwiązaniem najbardziej korzystnym jest zestawienie kilku ziół odpowiednio dobranych przez doświadczonego lekarza fitoterapeutę. Działają one wtedy synergicznie. Wzajemnie się wzmacniając i uzupełniając, przywracają w efekcie prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Dzięki temu  uwolniony od źródła choroby (a nie jedynie od jej skutków!)  łatwiej odzyskuje równowagę i harmonię. 

      W zasuszonych liściach, gałązkach i kawałkach kory peruwiańskich roślin drzemie olbrzymi, niewykorzystany potencjał siły, zdrowia i energii. Zioła  bogate w bezcenne, dobroczynne dla zdrowia składniki,ze wszech miar zasługują na, to by je szeroko propagować. Ludzkość, mając do dyspozycji wielką różnorodność środków,  zwalczających  choroby  zdaje się zapominać o tym, że znacznie lepiej  zadbać o to, by w ogóle do nich nie dopuścić. Nieocenione w takiej profilaktyce są właśnie zioła z Peru, należące ( w dużym stopniu dzięki staraniom o. Szeligi) do najrzetelniej przebadanych laboratoryjnie i zweryfikowanych w praktyce.

Jednak w dobie wszechogarniającej nas chemii taka wiedza ciężko dociera do naszej świadomości. Dlatego pragnąc otworzyć  Państwa na korzystanie z dobrodziejstw Peruwiańskiej Medycyny zapraszamy do lektury dalszej części informacji. 

 
  
   
 


 

 

 
                                                                            ORYGINALNE, SPRAWDZONE I GWARANTOWANEJ JAKOŚCI ZIOŁA
                                                                 DO KUPIENIA W SKLEPIE INTERNETOWYM WWW.PERUWIANSKIEZIOLA.PL