O Instytucie     
Fitoterapia peruwiańska bazuje na prastarej tradycji
potwierdzonej i zweryfikowanej licznymi badaniami naukowymi i laboratoryjnymi w wielu krajach. Zarówno wyniki tych badań, jak i efekty lecznicze uzykane we współczesnej praktyce lekarskiej dowodzą, że roślinność Andów i Amazonii jest doskonałym naturalnym wsparciem dla medycyny akademickiej oraz niezwykle cennym elementem profilaktyki.
 

W  Czechach zioła peruwiańskie są wykorzystywane z powodzeniem już od 12  lat. Dzięki swojej skuteczności oraz wszechstronnemu i całościowemu (synergicznemu) działaniu na organizm zyskują coraz większe uznanie i rosnącą rzeszę entuzjastów.

Ta dekada była dla nas cennym doświadczeniem, zdaliśmy sobie bowiem sprawę z ogromu potrzeb, ale także wielu przywróconych nadziei. Także z tego, że ten zdrowotny „arsenał”, jakim jest bez wątpienia roślinność Andów i Amazonii, zasługuje nie tylko na udostępnienie go potrzebującym, ale także na rzetelną i profesjonalną informację.

Właśnie to stało się dla nas inspiracją do wyjścia tym potrzebom naprzeciw i utworzenia w Pradze Instytutu Tradycyjnej Peruwiańskiej Medycyny „Zdrowie z Peru”. Lekarskie centrum konsultacyjne ITPM  znajduje się w Jabloncu nad Nisou.CELE  INSTYTUTU

 

  •  Program Instytutu ma na celu stworzenie solidnych podstaw do pogłębiania i rozpowszechniania wiedzy i doświadczeń z zakresu peruwiańskiej fitoterapii. Dotyczy to zarówno leczenia chorób, jak i profilaktyki. Ponadto naszym celem jest gromadzenie i opracowywanie wyników badań i doświadczeń własnych oraz wiedzy teoretycznej i praktycznej ekspertów i partnerów zagranicznych.
     
  • Dzięki swojej wiedzy  a także współpracy z doświadczonymi fitoterapeutami  z Peru, Instytut chce wskazywać na możliwość wspomagania  kuracjami z peruwiańskich ziół rozmaitych procesów leczniczych stosowanych przez akademicką medycynę, szczególnie w sytuacjach, gdy jej środki i metody okazują się niewystarczające.
     
  • Działalność edukacyjna – upowszechnianie i poszerzanie wiedzy o peruwiańskiej fitoterapii oraz praktyczne rady, jak korzystać z jej dobrodziejstw. Zależy nam na utworzeniu swoistego „pomostu” pomiędzy bogactwem Natury Andów i Amazoniii, doświadczeniem tamtejszych lekarzy a  problemami zdrowotnymi ludzi w środku Europy.
     
  • Wymiana doświadczeń między pacjentami.*
CENTRUM  KONSULTACYJNE

Centrum Konsultacyjne Instytutu oferuje – na podstawie dostarczonej mu wcześniej dokumentacji medycznej i wyników badań – etapy kuracji opracowanych przez lekarzy-fitoterapeutów. Swoją uwagę Instytut skupia nie tylko na już istniejących problemach zdrowotnych, ale także na szeroko pojętej profilaktyce – właśnie przy pomocy  ziół  z Peru.

 

 *    W Peru istnieją od dawna grupy wsparcia, gdzie wyleczeni pacjenci spotykają się z tymi, którzy właśnie zachorowali i dzielą się z nimi swoimi doświadczeniami. Takie spotkania dają bardzo dobre efekty, gdyż ci, którzy właśnie zaczęli się leczyć, znacznie szybciej wracają do zdrowia mając zarówno wsparcie  psychiczne, jak i konkretne rady tych, którzy przez to przeszli.

Ponieważ Instytut nie ma możliwości organizowania bezpośrednich spotkań, chcemy zaproponować Państwu taką wymianę doświadczeń w formie  elektronicznej –  na wirtualnym forum.  

Zwracamy się więc z prośbą do wszystkich, którym peruwiańskie zioła pomogły, dla których stały się ratunkiem i nadzieją oraz do tych, którzy pragną dbać o swoje zdrowie i żyć w zgodzie z Naturą – o nadsyłanie swoich historii i doświadczeń. O podzielenie się z innymi informacją, które zioła w ich przypadku okazały się pomocne. Szanujemy przepisy o ochronie danych osobowych i Państwa prawo do dyskrecji i prywatności, dlatego zapewniamy całkowitą anonimowość.
Państwa wypowiedzi będziemy publikować pod inicjałami lub wskazanymi przez Państwa pseudonimami.
Będą one publikowane w osobnym dziale  FORUM POMOCY.

 

Pamiętajcie Państwo, że Wasze doświadczenia mogą dodać komuś wiary i zachęcić do działania; mogą w efekcie przedłużyć i uczynić bardziej komfortowym, a nawet  uratować komuś życie. Dlatego prosimy, podzielcie się Waszymi doświadczeniami i przyślijcie je na adres info@peruwianskieziola.pl  z dopiskiem :  „FORUM POMOCY“.
 

Ponieważ nasz Instytut pragnie rozwijać działalność oświatową i szkoleniową, serdecznie zapraszamy do współpracy polskich lekarzy, którzy chcieliby wykorzystywać cenne właściwości peruwiańskich ziół i ogromny, tkwiący w nich potencjał dla dobra pacjentów.
Osoby zainteresowane taką współpracą z nami prosimy o kontakt 
info@peruwianskieziola.pl


 

 

Zioła peruwiańskie pomogły już tysiącom ludzi  (także zwierzętom!). Apelujemy więc: bądźmy otwarci na potrzeby innych i dzielmy się z nimi naszą wiedzą, tak jak peruwiańska przyroda dzieli się  z nami  swoimi zasobami.

 

                                                    

 
 

Tagi / Słowa kluczowe: Medycyna naturalna,                                                                            ORYGINALNE, SPRAWDZONE I GWARANTOWANEJ JAKOŚCI ZIOŁA
                                                                 DO KUPIENIA W SKLEPIE INTERNETOWYM WWW.PERUWIANSKIEZIOLA.PL