Specjaliści

Dr Jorge Luis Silva Rosario

GŁÓWNY KONSULTANT  MEDYCZNY 
INSTYTUTU TRADYCYJNEJ PERUWIAŃSKIEJ MEDYCYNY W CZECHACH


 

 

Urodził się w Limie. Studia medyczne ukończył w 1993 r. w Moskwie, ale praktykę lekarską odbywał w różnych częściach Peru. Specjalista w dziedzinie medycyny naturalnej, postrzega człowieka jako złożony system, pewną „współzależną” całość, a nie tylko poprzez konkretny i wyodrębniony chory organ. W ostatnich latach specjalizuje się w medycynie tradycyjnej, opartej na rodzimych peruwiańskich ziołach. Jest zwolennikiem łączenia, w razie potrzeby, leczenia klasycznego z wykorzystaniem darów przyrody. Pracował w Instytucie Ojca E. Szeligi (Peruwiański Instytut Fitoterapii Andyjskiej), a także kierował badaniami  w innych laboratoriach Peru. Jest konsultantem medycznym w dziedzinie fitoterapii peruwiańskiej. Ukończył  roczne podyplomowe studia  Medycyny Naturalnej na Uniwersytecie Św. Marka w Limie. Dyrektor firmy „Dar Natury” w Limie. Stale poszerza i doskonali swoja wiedzę z zakresu peruwiańskiej tradycyjnej medycyny uczestnicząc w rożnych kursach i seminariach.
 

 

 

 

Doktor z córką                            Doktor z żoną  Barbarą  na sminarium               

 

Dr Markéta Matějková

 LEKARZ KIERUJĄCY INSTYTUTEM TRADYCYJNEJ PERUWIAŃSKIEJ MEDYCYNY  W CZECHACH

 

     Studia ukończyła w roku 2005 na wydziale medycyny Uniwersytetu w Pradze.
W latach 2004-2005 specjalizowała się na oddziale urologicznym w Hospital San Cecilio w hiszpańskiej Grenadzie. Od czerwca 2005 pracuje na oddziale urologicznym szpitala w Jabloncu nad Nisou. W styczniu 2007 brała udział w pierwszej na świecie operacji nerek za pomocą tzw. noża Habibova, a w marcu 2008 wprowadzała tą technikę w Rosji.
Jej ,,konikiem” jest sport: nurkowanie squash, tenis, volejbal, softbal, fris bee, florbal.
W latach 2006-2008 była w reprezentacji Czech  (5. miejsce na Mistrzostwach świata w florbale  2007 w Dani ), w r. 2006 we florbalu - 1. mistrzyni Republiki Czeskiej .
Zapalona podróżniczka. Przez rok przebywała w Hiszpanii. Podróżowała również po Peru, Meksyku, Kubie , Chinach , Mongolii , a w r. 2009 po Kenii. Jako lekarz i sportsmenka  specjalizuje się w zdrowym żywieniu. W ramach Instytutu TPM pracuje nad tworzeniem integracyjnego systemu ochrony zdrowia.


 

 

 
                                                                            ORYGINALNE, SPRAWDZONE I GWARANTOWANEJ JAKOŚCI ZIOŁA
                                                                 DO KUPIENIA W SKLEPIE INTERNETOWYM WWW.PERUWIANSKIEZIOLA.PL